İLÇELER

Expo Antalya, Kepez’in çocuk çiftliği etkinliğiyle şenlendi

Expo Antalya, Kepez’in çocuk çiftliği etkinliğiyle şenlendi

Expo Antalya, Kepez’in çocuk çiftliği etkinliğiyle şenlendiÇiçek ve Çocuk temasıyla, 52 ülke bahçesinin yanı sıra tematik ve koleksiyon bahçeleriyle 2016’da kapılarını açan EXPO Antalya alanı, Kepez Belediyesi’nin ‘EXPO Ço…

 

Expo Antalya, Kepez’in çocuk çiftliği etkinliğiyle şenlendi

Çiçek ve Çocuk temasıyla, 52 ülke bahçesinin yanı sıra tematik ve koleksiyon bahçeleriyle 2016’da kapılarını açan EXPO Antalya alanı, Kepez Belediyesi’nin ‘EXPO Çocuk Çiftliği’ etkinliğiyle şenlendi.

Kepez Belediyesi, yaz etkinlikleri çerçevesinde EXPO 2016 Antalya alanında ‘EXPO Çocuk Çiftliği’ etkinliği düzenledi. Antalyalıların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, çocuklar gönüllerince eğlenirken, ebeveynlerde çocuklarıyla etkin ve dolu dolu bir hafta sonu geçirme imkanı buldu. Çocuklara göre hazırlanan etkinliklerde çocuklar, çiftlik hayatını anlatan atölye çalışmalarıyla buluştu. Birbirinden farklı çiftlik hayvanlarını anlatan atölye çalışmalarında; çocuklar papatyalardan kendilerine toka yaptı, toprağa fidan dikti, un eledi, buğday topladı. Kümesten taze yumurta almanın, çiftliğin misafir hayvanları midilli, tavuk ve civcivlere dokunmanın tarifsiz hazzını yaşadı. Çiftlik hayvanları maskotları, sahne show ve balon show etkinlikleri çocukların bu güzel gününü daha da renklendirdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu